حقیقت

دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز همه قضا می شود
  • حقیقت

    دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز همه قضا می شود

مشخصات بلاگ

بنام خداوند حق آفرین

گروه آزاد فکری حقیقت به عنوان اولین گروه فعال دانشجویی راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد، به منظور ایجاد و پوشش فعالیت های میدانی، در جهت رفع دغدغه های فکری، محیطی، مادی و معنوی دانشجویان، توسط تنی چند از دانشجویان این واحــد تأسیس و در تاریخ 1 آذرماه 92 آغاز بکار کرد. امید است بتوانیم در سایه توجهات حضرت حق، گامی موثر در جهت پویایی محیط آموزشی خود برداشته و محیط آموزشی خود را به دانشگاهی بصیر و ممتاز بدل نمائیم. ان شاء الله.
این بلاگ به نشر محتوای جلسات گروه و اطلاع رسانی در مورد نحوه، مکان و زمان برگزاری جلسات خواهد پرداخت.

۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

جمعه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۲ ق.ظ

6 رفتار آزاردهنده خانم های ایرانی در خانواده


این 6 رفتار نادرست ، در واقع از مهمترین علل دعواهای زناشویی است ، باید به خانم های محترم هشدار بدهم که چنانچه این 6 رفتار را کنار نگذارند ، در قلب همسر خود جایی نخواهند داشت !

چند وقت پیش مقاله ای در مورد رفتارهای زننده مردان ایرانی در خانواده نوشتیم ، خیلی از خانم ها از این مقاله تشکر کردند و آنرا مشکل اصلی زندگی خود دانستند ، البته آقایان هم بیکار ننشستند و از ما خواستند رفتارهای زننده خانم های ایرانی را هم منتشر کنیم ، ما هم در این مقاله سعی کردیم 6 رفتار نادرست خانم های ایرانی در خانواده را بیان کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۴۲
طاها عماد
جمعه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۷ ق.ظ

7 عادت افرادی که هیچگاه موفق نمی شوند !

اگر می خواهید موفق شوید باید این 7 عادت را از خود دور کنید.
هفته نامه سلامت - اگر می‌خواهید زندگی موفقی داشته باشید، هیچ‌وقت خودتان را درگیر 7 عادت آدم‌های ناموفق نکنید. کدام 7 عادت؟! موفقیت در زندگی با ترک این 7 عادت امکانپذیر است.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۱۷
طاها عماد
جمعه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۳ ق.ظ

تفکیک جنسیتی به آسانسور رسید!

چقدر آنها پی به سبک صحیح زندگی کردن برده اند و چقدر ما دم از آزادی های یواشکی می زنیم.

و چقدر ساده لوحانی که چشم به دهان رسانه های آنها دوخته اند و از اصل خود فاصله گرفته اند...

فرهنگ نیوز: پس از کلاس های درسی جدا برای زنان و مردان، زمین های ورزشی زنانه-مردانه اتوبوس های زنانه-مردانه، پیاده روهای زنانه-مردانه، مراکز بهداشتی زنانه-مردانه، اکنون نوبت به آسانسورهای زنانه-مردانه در سرزمین های اشغالی توسط صهیونیست ها رسیده است. لازم به ذکر است این تصویر در شهر اورشلیم تهیه شده است.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۳ ، ۱۰:۱۳
طاها عماد
سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴ ق.ظ

مناظره مکتوب، آشنایی قبل از ازدواج آری یا نه؟


حق‌محمدی: در آشنایی سطحی قبل از ازدواج هر چیزی می‌تواند غیر واقعی باشد/ باباخانی: وقتی شخص خودش انتخاب می‌کند حس مسئولیت‌پذیری بیشتر می‌شود

برخی از خانواده ها تاکید دارند که انتخاب به عهده آنها باشد و همان روند سنتی که رایج بوده است، ادامه یابد و برخی هم با این سبک مخالفند و ترجیح می دهند خودشان نیمه گمشده شان را بیابند. در مناظره مکتوب این هفته از نظرات آقایان قباد حق محمدی، کارشناس ارشد روان شناسی و مشاور خانواده و حسین باباخانی، کارشناس خانواده و روان شناسی و مشاوره بهره برده ایم.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ خرداد ۹۳ ، ۱۰:۳۴
طاها عماد

آیا تنظیم آیین‌نامه پوشش‌ برای‌ دانشجویان تنها درایران صورت می‌گیرد؟ آیا دانشجویان‌ غربی‌ در محیط دانشگاه تنها تابع‌ مُد هستند؟

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از مشرق ، قانون و مقرّرات در هر اجتماع و مجموعه‌ای تنظیم‌کننده و نظم‌دهنده افراد آن مجتمع یا مجموعه می‌باشد و هر اجتماعی مبتنی بر هر مذهب و یا ایدئولوژی، متناسب با فرهنگ و رسوم خود با وضع قانون و مقرّرات سعی در رسیدن به ایجاد نظم در میان افراد و دوام ارزش‌های خود دارد.

وضعیت پوشش در معتبرترین دانشگاه‌های دنیا+تصاویر
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ خرداد ۹۳ ، ۲۳:۳۳
طاها عماد


مدتی است جریانی در بین عده ای ایجاد شده است که گویی اهل سنت با شیعیان دشمن هستند. در این زمینه البته برخی شبکه های ماهواره ای نیز به نام شیعه یا سنی مدام سعی در تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف بین مسلمانان و تحریک آن ها علیه یکدیگر دارند. دلیل اصلی این مسئله، تعمیم دادن جریان های تکفیری و فرقه وهابیت به برادران اهل سنت ماست درحالی که نگاهِ بخش اصلی برادران اهل سنت به شیعیان، نگاه به برادران مسلمان خود است و فقط وهابیت و تکفیری ها آن هم با دلایل سیاسی، شیعیان را دشمن خود می دانند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ خرداد ۹۳ ، ۲۲:۰۶
طاها عماد